FIRMAS

10:30 | 20:00
Miércoles 05
Modus Operandi
Modus Operandi
Artekale 46
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

10:30 | 20:00
Miércoles 05
Belatz
Gerezi garaia
Barrenkale 8
TXALAPARTA

10:30 | 20:00
Miércoles 05
Hesian
Hasiera
Artekale 48
HESIAN / BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

10:30 | 14:00
Miércoles 05
Aritza Bergara
"La venganza de los olvidados", "Isilpeko Sekretuak" eta "Amets itoak"
Artekale 75
ADARMENDI EKE

10:30 | 20:00
Miércoles 05
Manuel Martorell
Pioneras
Barrenkale 8
TXALAPARTA

10:30 | 20:00
Miércoles 05
En tol sarmiento
Ametsetan
Artekale 45
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

10:30 | 20:00
Miércoles 05
Txapelpunk
Zorionak nire partez niretzako
Artekale 44
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

10:30 | 20:00
Miércoles 05
Igor Meltxor y Javier Etayo "Tasio"
EUStelkeria. Corrupción en el Oasis Vasco
Artekale 28
KAZETARI KANAIA

10:30 | 13:00
Miércoles 05
Lur Gallastegi
Saharako itsasoa
Artekale 80
ELKAR

10:30 | 13:30
Miércoles 05
Liher
Tenplua erre cd
Goienkale 50
ZEA MAYS-LIHER

10:30 | 20:00
Miércoles 05
Jose Mari Esparza
Apologia
Barrenkale 8
TXALAPARTA

10:30 | 20:00
Miércoles 05
Adrián Martín Ceregido
Novela El peso de la ira
Artekale 76
ADRIáN MARTíN CEREGIDO

10:30 | 15:00
Miércoles 05
Asisko
AZTIHITZA
Artekale 65
GURE BERRIAK

10:30 | 13:00
Miércoles 05
Ertzak
gaur
Goienkale 46
ERTZAK

10:30 | 20:00
Miércoles 05
Agus Barandiaran
KORRONTZIren "BASQUE SELFIE" (CD-Liburua: Soinu banda+Gidoia)
Artekale 60
KORRONTZI

11:00 | 14:00
Miércoles 05
Gotzon Barandiaran
Hitzen ahairea
Barrenkale 44
SUSA LITERATURA

11:00 | 14:30
Miércoles 05
Nøgen
Liv Til Døden
Artekale 58
AIRAKA

11:00 | 13:00
Miércoles 05
Jon Maia
Hezurbeltzak
Goienkale 51
DEEPSODA

11:00 | 14:30
Miércoles 05
McOnak
Gure Naufragioak
Artekale 59
MAUKA

11:00 | 14:00
Miércoles 05
Toti Martínez de Lezea
Malkoak lur antzuan/Llanto en la tierra baldía
Goienkale 100
EREIN

11:00 | 14:00
Miércoles 05
Jon Arretxe
Ez erran deus
Goienkale 96
EREIN

11:00 | 14:30
Miércoles 05
Huntza
Xilema
Artekale 59
MAUKA

11:30 | 13:00
Miércoles 05
Aitor Arana
Banpiroen hiria
Artekale 10
IBAIZABAL

12:00 | 17:00
Miércoles 05
Agurtzane Estrada
MARITXULY TXIMELETA
Goienkale 20
AGALIR ELKARTASUN EDIZIOAK

12:00 | 14:30
Miércoles 05
Aritza Bergara / Noe
Adur eta Izar Amalurra zaintzen
Artekale 73
ADARMENDI EKE

12:00 | 13:00
Miércoles 05
Jasone Osoro
Eskularru Beltzak
Artekale 80
ELKAR

12:00 | 14:00
Miércoles 05
Goazen!
Ainhoa Larrañaga eta Asier Burgete (Landakogune kanpoko set berezian)
Artekale 49
ELKAR BANAKETA MUSIKA

12:30 | 14:00
Miércoles 05
Elena Fernandez
Inpostorea/ la impostora
Artekale 76
ELENA FERNANDEZ-NOBELA BELTZA

16:00 | 20:00
Miércoles 05
Liher
Tenpluak erre
Goienkale 50
ZEA MAYS-LIHER

16:00 | 18:00
Miércoles 05
Huntza
Xilema
Artekale 59
MAUKA

16:00 | 18:00
Miércoles 05
Gotzon Barandiaran
Hitzen ahairea
Barrenkale 44
SUSA LITERATURA

16:00 | 19:00
Miércoles 05
Santi Yaniz
PIRINEOS Montaña Sublime
Goienkale 69
SANTIAGO YANIZ

16:00 | 18:00
Miércoles 05
Nøgen
Liv Til Døden
Artekale 58
AIRAKA

16:00 | 19:30
Miércoles 05
Aritza Bergara
"La venganza de los olvidados", "Isilpeko Sekretuak" eta "Amets itoak"
Artekale 75
ADARMENDI EKE

16:00 | 18:00
Miércoles 05
The Potes
Ametsak dira egi era bat bete aurretik
Artekale 59
MAUKA

16:00 | 20:00
Miércoles 05
Aritza Bergara / Noe
Adur eta Izar Amalurra zaintzen
Artekale 73
ADARMENDI EKE

16:00 | 19:30
Miércoles 05
Agurtzane Estrada
CARTAS CON REMITE DE MUJER Y... SILENCIOS DE HOMBRE
Goienkale 20
AGALIR ELKARTASUN EDIZIOAK

16:30 | 20:00
Miércoles 05
Izaro
eason
Artekale 41
IZARO ETA IKER LAUROBA

17:00 | 19:00
Miércoles 05
Xabier Santxotena-Josu Legarreta
El orgullo de ser Agote
Goienkale 96
EREIN

17:00 | 19:30
Miércoles 05
Imanol Bueno Bernaola
La puerta cerrada
Artekale 75
ADARMENDI EKE

17:00 | 19:00
Miércoles 05
Goazen!
Iker Villa eta Maria Redondo (Landakogune kanpoko set berezian)
Artekale 49
ELKAR BANAKETA MUSIKA

17:30 | 20:00
Miércoles 05
Toti Martínez de Lezea
Malkoak lur antzuan/Llanto en la tierra baldía
Goienkale 100
EREIN

17:30 | 20:00
Miércoles 05
Jon Arretxe
Ez erran deus
Goienkale 96
EREIN

17:30 | 19:30
Miércoles 05
Aritz Gorrotxategi
Ahazten diren gauzak
Goienkale 96
EREIN

18:00 | 20:00
Miércoles 05
Nøgen
Liv Til Døden
Artekale 58
AIRAKA

18:00 | 20:00
Miércoles 05
Anita Parker
Anita Parker !!
Artekale 59
MAUKA

18:00 | 20:00
Miércoles 05
Des-kontrol
Donostiako Piratak zuzenean
Artekale 59
MAUKA

18:00 | 20:00
Miércoles 05
Iñaki Urdangarin Iraeta
CARTAS CON REMITE DE MUJER Y... SILENCIOS DE HOMBRE
Goienkale 20
AGALIR ELKARTASUN EDIZIOAK

18:30 | 20:00
Miércoles 05
Elena Fernandez
Inpostorea/ la impostora
Artekale 76
ELENA FERNANDEZ-NOBELA BELTZA

10:30 | 20:00
Jueves 06
Jose Mari Esparza
Apologia
Barrenkale 8
TXALAPARTA

10:30 | 20:00
Jueves 06
Adrián Martín Ceregido
Novela El peso de la ira
Artekale 76
ADRIáN MARTíN CEREGIDO

10:30 | 14:00
Jueves 06
Auritz
Diska-liburua
Goienkale 59
AURITZ, LAINO EDER HORI

10:30 | 14:30
Jueves 06
Ertzak
ERTZAK
Goienkale 46
ERTZAK

10:30 | 20:00
Jueves 06
Agus Barandiaran
KORRONTZIren "BASQUE SELFIE" (CD-Liburua: Soinu banda+Gidoia)
Artekale 60
KORRONTZI

10:30 | 18:30
Jueves 06
jon gurrutxaga eta urbil artola
Kateak biniloa
Artekale 52
GAZTELUPEKO HOTSAK

10:30 | 20:00
Jueves 06
Aitor Agirrezabal, Aritz Intxusta
Altsasu. El caso Alsasua
Barrenkale 8
TXALAPARTA

10:30 | 14:00
Jueves 06
Asisko Urmeneta
AztiHitzA liburua
Goienkale 12
ZENBAT GARA - ERROA ARGITALETXEA

10:30 | 20:00
Jueves 06
Modus Operandi
Modus Operandi
Artekale 46
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

10:30 | 20:00
Jueves 06
Egurra ta Kitto
Hamar Urte diska
Goienkale 47
EGURRA TA KITTO / POTT PRODUKZIOAK / NOMADAK - DEKOT

10:30 | 20:00
Jueves 06
Igor Meltxor y Javier Etayo "Tasio"
EUStelkeria. Corrupción en el Oasis Vasco
Artekale 28
KAZETARI KANAIA

10:30 | 20:00
Jueves 06
Hesian
Hasiera
Artekale 48
HESIAN / BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

10:30 | 20:00
Jueves 06
Belatz
Gerezi garaia
Barrenkale 8
TXALAPARTA

10:30 | 14:00
Jueves 06
Mikel era Gorka Bizar
Disko-liburua
Goienkale 59
AURITZ, LAINO EDER HORI

10:30 | 20:00
Jueves 06
Manuel Martorell
Pioneras
Barrenkale 8
TXALAPARTA

10:30 | 20:00
Jueves 06
En tol sarmiento
Ametsetan
Artekale 45
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

10:30 | 20:00
Jueves 06
Txapelpunk
Zorionak nire partez niretzako
Artekale 44
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

10:30 | 13:30
Jueves 06
Liher
Tenplua erre cd
Goienkale 50
ZEA MAYS-LIHER

11:00 | 12:00
Jueves 06
Ugaitz Agirre
Tximeletak bizkarrean
Barrenkale 44
SUSA LITERATURA

11:00 | 14:00
Jueves 06
Amaya Álvarez
BESTEAK EZ BEZALAKO BIDAIA - UN VIAJE DIFERENTE A LOS DEMÁS
Goienkale 20
AGALIR ELKARTASUN EDIZIOAK

11:00 | 14:30
Jueves 06
Nøgen
Liv Til Døden
Artekale 58
AIRAKA

11:00 | 14:00
Jueves 06
Jon Arretxe
Ez erran deus
Goienkale 96
EREIN

11:00 | 13:30
Jueves 06
Seve Calleja & Belén Lucas
Artzain gezurtiaren benetako historia
Barrenkale 48
ALBERDANIA

11:00 | 14:00
Jueves 06
Alaine Agirre
Kamisoi zuri zetazkoa
Goienkale 96
EREIN

11:00 | 13:00
Jueves 06
Berri Txarrak taldeko kideak
Berri Txarrak: LIBRE (biniloa)
Goienkale 60
BERRI TXARRAK - ONLY IN DREAMS

11:00 | 13:00
Jueves 06
Dani Fano
MIGEL MARMOLEN HAMAIKA ETA BAT JAIOTZAK
Goienkale 81
ASTIBERRI

11:00 | 14:30
Jueves 06
Anita Parker
Anita Parker !!
Artekale 59
MAUKA

11:00 | 14:00
Jueves 06
Toti Martínez de Lezea
Malkoak lur antzuan/Llanto en la tierra baldía
Goienkale 100
EREIN

11:00 | 13:00
Jueves 06
Gabriela Uriarte eta Ander Gonzalez
A bocados
Artekale 10
IBAIZABAL

11:00 | 14:30
Jueves 06
Olatz Salvador
Zintzilik
Artekale 58
AIRAKA

11:00 | 19:00
Jueves 06
Juan Kruz Igerabide
Grigor eta erlea
Barrenkale 49
ALBERDANIA

11:00 | 13:00
Jueves 06
Carmen Gisasola
Nojud naiz. 10 urte eta dibortziatua
Goienkale 95
EREIN

11:00 | 14:00
Jueves 06
Ibon Martín
Onin eta basoko misterioa
Goienkale 66
TRAVEL BUG

11:00 | 13:00
Jueves 06
AITZOL LASA
Zirkulu polarraren koadratura Finlandia-Euskal Herria. Hezkuntza-sistemen noosfera eta elkar-neurgarritasuna
Barrenkale 51
PAMIELA

11:00 | 14:00
Jueves 06
Gotzon Barandiaran
Hitzen ahairea
Barrenkale 44
SUSA LITERATURA

11:00 | 14:30
Jueves 06
Des-kontrol
Donostiako Piratak zuzenean
Artekale 59
MAUKA

11:00 | 14:00
Jueves 06
Santi Yaniz
PIRINEOS Excursiones fáciles
Goienkale 69
SANTIAGO YANIZ

11:30 | 14:00
Jueves 06
César LLaguno
Everest. Herri oso bat gailurrean
Goienkale 75
SUA

12:00 | 14:00
Jueves 06
Lola López de Lacalle
Melocotones de viña
Goienkale 9
TXERTOA

12:00 | 14:00
Jueves 06
Aritza Bergara
"La venganza de los olvidados", "Isilpeko Sekretuak" eta "Amets itoak"
Artekale 75
ADARMENDI EKE

12:00 | 20:00
Jueves 06
Adur
Maria Zugarramudikoa eta sorginduak izan ziren emakumeak
Barrenkale 12
NABARRALDE

12:00 | 14:00
Jueves 06
Aritza Bergara
Adur eta Izar Amalurra zaintzen
Artekale 73
ADARMENDI EKE

12:00 | 14:00
Jueves 06
KEPA ALTONAGA
DUVOISIN KAPITAINAREN MALURA
Barrenkale 54
PAMIELA

12:00 | 14:00
Jueves 06
DAVID MARTIRENA
COSIMOREN KATIUSKAK (album ilustratua)
Barrenkale 57
PAMIELA-KALANDRAKA

12:00 | 14:00
Jueves 06
Imanol Bueno Bernaola
"La puerta cerrada" eta "Gazte ahaztu"
Artekale 75
ADARMENDI EKE

12:00 | 14:00
Jueves 06
Yoseba Peña
Hariak
Barrenkale 44
SUSA LITERATURA

12:00 | 14:00
Jueves 06
Idurre Eskisabel
Goseak janak
Barrenkale 44
SUSA LITERATURA

12:00 | 14:00
Jueves 06
Zigor Iturrieta
Txorieneko lau urtaroak
Goienkale 98
EREIN

12:00 | 14:00
Jueves 06
Yon Suinaga
Miguel Madariaga, Ametsak errealitate bihurtuz.
Goienkale 30
ELKAR BANAKETA

12:00 | 14:00
Jueves 06
Nere Jone Intxaustegi
La mujer religiosa en Bizkaia entren los siglos XVI y XVIII
Barrenkale 17
BIZKAIKO FORU ALDUNDIA

12:00 | 18:00
Jueves 06
ANDER BERROJALBIZ
LA HIJA DE LOS HEREJES
Barrenkale 50
PAMIELA

12:30 | 14:00
Jueves 06
Txabi Arnal, Edu Zelaieta
Torlojuak
Artekale 80
ELKAR

12:30 | 13:30
Jueves 06
Maite Asensio Lozano eta Arantxa Iraola Alkorta
Alardeak, ukatutako plazara
Artekale 34
BERRIA

12:30 | 14:30
Jueves 06
Elena Fernandez
Inpostorea/ la impostora
Artekale 76
ELENA FERNANDEZ-NOBELA BELTZA

12:30 | 13:00
Jueves 06
Peio Ospital
diskoa
Goienkale 23
AGORILA

13:00 | 14:30
Jueves 06
Ruper Ordorika
Bakarka
Artekale 40
ELKAR MUSIKA

13:00 | 14:00
Jueves 06
Thierry Biscary
Manez eta Kobreak
Artekale 43
KALAPITA PRODUKZIOAK

13:00 | 14:00
Jueves 06
Joseba Intxausti
Asisko Frantzisko Liburua
Artekale 21
ARANTZAZU EDIZIO FRANTZISKOTARRAK

13:00 | 14:00
Jueves 06
Nader Koochaki
SOINEKO PAISAIA 2009-2015
Artekale 66
-ZKO

13:30 | 11:00
Jueves 06
Izaro
eason
Artekale 41
IZARO ETA IKER LAUROBA

15:00 | 18:00
Jueves 06
Imanol Bueno Bernaola
La puerta cerrada eta Gazte ahaztuak
Artekale 75
ADARMENDI EKE

15:00 | 20:00
Jueves 06
Asisko
Aztihitza
Artekale 65
GURE BERRIAK

15:00 | 17:00
Jueves 06
State Alerta
State Alerta
Goienkale 47
EGURRA TA KITTO / POTT PRODUKZIOAK / NOMADAK - DEKOT

15:30 | 20:00
Jueves 06
Joseba Permach Martin
Esku ikusezinaren itzal luzea. Ekonomialarien erretorikaren kritika
Barrenkale 31
UDAKO EUSKAL UNIBERTSITATEA

15:30 | 19:30
Jueves 06
Berri Txarrak taldeko kideak
Berri Txarrak: LIBRE (binilo berria)
Goienkale 60
BERRI TXARRAK - ONLY IN DREAMS

16:00 | 20:00
Jueves 06
Nøgen
Liv Til Døden
Artekale 58
AIRAKA

16:00 | 19:00
Jueves 06
Ibon Martín
Onin eta altxorraren uhartea
Goienkale 66
TRAVEL BUG

16:00 | 18:00
Jueves 06
Huntza
Xilema
Artekale 59
MAUKA

16:00 | 20:00
Jueves 06
Liher
Tenplua erre cd
Goienkale 50
ZEA MAYS-LIHER

16:00 | 20:00
Jueves 06
Mattin Lerissa
Gazte naiz gazte
Goienkale 22
BELARRI

16:00 | 20:00
Jueves 06
Olatz Salvador
Zintzilik
Artekale 58
AIRAKA

16:00 | 20:00
Jueves 06
Aritza Bergara
Adur eta Izar Amalurra zaintzen
Artekale 73
ADARMENDI EKE

16:00 | 18:00
Jueves 06
Anita Parker
Anita Parker !!
Artekale 59
MAUKA

16:30 | 20:00
Jueves 06
Izaro
eason
Artekale 41
IZARO ETA IKER LAUROBA

16:30 | 19:30
Jueves 06
Aritza Bergara
"La venganza de los olvidados", "Isilpeko Sekretuak" eta "Amets itoak"
Artekale 75
ADARMENDI EKE

16:30 | 19:00
Jueves 06
Dani Fano
MIGEL MARMOLEN HAMAIKA ETA BAT JAIOTZAK
Goienkale 81
ASTIBERRI

16:30 | 20:00
Jueves 06
Auritz
Auritz, laino eder hori
Goienkale 59
AURITZ, LAINO EDER HORI

17:00 | 18:00
Jueves 06
Edu Zelaieta
Amets anfibio
Artekale 10
IBAIZABAL

17:00 | 19:30
Jueves 06
Agurtzane Estrada
MARITXULY TXIMELETA
Goienkale 20
AGALIR ELKARTASUN EDIZIOAK

17:00 | 19:00
Jueves 06
Idurre Eskisabel
Goseak janak
Barrenkale 44
SUSA LITERATURA

17:00 | 19:00
Jueves 06
Francisco Panera
Siete cuerdas.
Goienkale 30
ELKAR BANAKETA

17:00 | 19:00
Jueves 06
Maite Darceles
Bihotzean daramagun mundua
Barrenkale 48
ALBERDANIA

17:00 | 19:00
Jueves 06
Pello Añorga
Martzelo Itsua
Artekale 80
ELKAR

17:00 | 18:00
Jueves 06
Mariasun Landa
Txikiaren handitasuna literaturan
Goienkale 97
EREIN

17:00 | 19:30
Jueves 06
Nomadak
Hasieratik +
Goienkale 47
EGURRA TA KITTO / POTT PRODUKZIOAK / NOMADAK - DEKOT

17:00 | 19:00
Jueves 06
Joseba Lozano
Larrutik ordaindua
Barrenkale 49
ALBERDANIA

17:00 | 19:30
Jueves 06
Ramon Olasagasti
Everest. Herri oso bat gailurrean
Goienkale 75
SUA

17:00 | 18:00
Jueves 06
Txabi Arnal
Izarra eta astoa
Artekale 10
IBAIZABAL

17:00 | 19:00
Jueves 06
Goazen!
Miren Arrietan eta Iholdi Beristain (Landakogune kanpoko set berezian)
Artekale 49
ELKAR BANAKETA MUSIKA

17:30 | 20:00
Jueves 06
Jon Arretxe
Ez erran deus
Goienkale 96
EREIN

17:30 | 20:00
Jueves 06
Iñaki Urdangarin Iraeta
CARTAS CON REMITE DE MUJER Y... SILENCIOS DE HOMBRE
Goienkale 20
AGALIR ELKARTASUN EDIZIOAK

17:30 | 20:00
Jueves 06
Toti Martínez de Lezea
Malkoak lur antzuan/Llanto en la tierra baldía
Goienkale 100
EREIN

17:30 | 20:00
Jueves 06
Ugaitz Agirre
Tximeletak bizkarrean
Barrenkale 44
SUSA LITERATURA

17:30 | 20:00
Jueves 06
Agurtzane Estrada
CARTAS CON REMITE DE MUJER Y... SILENCIOS DE HOMBRE
Goienkale 20
AGALIR ELKARTASUN EDIZIOAK

17:30 | 19:30
Jueves 06
Alaine Agirre
Kamisoi zuri zetazkoa
Goienkale 96
EREIN

18:00 | 20:00
Jueves 06
Iñigo Aranbarri
Munduko tokirik ederrena
Barrenkale 44
SUSA LITERATURA

18:00 | 19:30
Jueves 06
Zigor Iturrieta
Txorieneko lau urtaroak
Goienkale 98
EREIN

18:00 | 19:00
Jueves 06
Nader Koochaki
SOINEKO PAISAIA 2009-2015
Artekale 66
-ZKO

18:00 | 20:00
Jueves 06
The Potes
Ametsak dira egi era bat bete aurretik
Artekale 59
MAUKA

18:00 | 20:00
Jueves 06
Gotzon Barandiaran
Hitzen ahairea
Barrenkale 44
SUSA LITERATURA

18:00 | 19:00
Jueves 06
Iban Zaldua
Sekula kontatu behar ez nizkizun gauzak
Artekale 80
ELKAR

18:00 | 20:00
Jueves 06
Igelaren Banda
Ur berri, urte berri
Artekale 40
ELKAR MUSIKA

18:00 | 19:00
Jueves 06
Karlos Gorrindo
Galaxia bat sabelean
Goienkale 96
EREIN

18:00 | 19:30
Jueves 06
Xabi Bandini
Xabi Bandini: Begibakar
Goienkale 56
GOR MUSIKA

18:00 | 20:00
Jueves 06
Gozategi
G puntua
Artekale 40
ELKAR MUSIKA

18:30 | 20:00
Jueves 06
Elena Fernandez
Inpostorea/ la impostora
Artekale 76
ELENA FERNANDEZ-NOBELA BELTZA

18:30 | 20:00
Jueves 06
Harkaitz Cano
Fakirraren ahotsa
Barrenkale 44
SUSA LITERATURA

10:30 | 14:00
Viernes 07
Modus Operandi
Modus Operandi
Artekale 46
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

10:30 | 11:30
Viernes 07
Jaime Altuna Ramírez, Josu Ozaita Azpiroz
tzalitako kalabazen berpiztea. Arimen Gau, Halloween eta Gau Beltzaren haur-ospakizunen ikerketa etnografikoa
Barrenkale 31
UDAKO EUSKAL UNIBERTSITATEA

10:30 | 20:00
Viernes 07
Egurra ta Kitto
Hamar Urte diska
Goienkale 47
EGURRA TA KITTO / POTT PRODUKZIOAK / NOMADAK - DEKOT

10:30 | 20:00
Viernes 07
Igor Meltxor
EUStelkeria. Corrupción en el Oasis Vasco
Artekale 28
KAZETARI KANAIA

10:30 | 20:00
Viernes 07
Hesian
Hasiera
Artekale 48
HESIAN / BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

10:30 | 20:00
Viernes 07
Belatz
Gerezi garaia
Barrenkale 8
TXALAPARTA

10:30 | 20:00
Viernes 07
Txapelpunk
Zorionak nire partez niretzako
Artekale 44
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

10:30 | 13:00
Viernes 07
Santi Yaniz
EXCURSIONES en torno a EUSKAL HERRIA
Goienkale 69
SANTIAGO YANIZ

10:30 | 20:00
Viernes 07
Jose Mari Esparza
Apologia
Barrenkale 8
TXALAPARTA

10:30 | 20:00
Viernes 07
Adrián Martín Ceregido
Novela El peso de la ira
Artekale 76
ADRIáN MARTíN CEREGIDO

10:30 | 20:00
Viernes 07
Agus Barandiaran
KORRONTZIren "BASQUE SELFIE" (CD-Liburua: Soinu banda+Gidoia)
Artekale 60
KORRONTZI

10:30 | 13:00
Viernes 07
Liher
Tenplua erre cd
Goienkale 50
ZEA MAYS-LIHER

10:30 | 15:00
Viernes 07
Asisko
Aztihitza
Artekale 65
GURE BERRIAK

11:00 | 14:30
Viernes 07
Olatz Salvador
Zintzilik
Artekale 58
AIRAKA

11:00 | 13:00
Viernes 07
Hektor Ortega
Tretatxu, lapurren gobernadorea
Goienkale 9
TXERTOA

11:00 | 14:30
Viernes 07
Huntza
Xilema
Artekale 59
MAUKA

11:00 | 14:00
Viernes 07
Toti Martínez de Lezea
Malkoak lur antzuan/Llanto en la tierra baldía
Goienkale 100
EREIN

11:00 | 14:30
Viernes 07
Nøgen
Liv Til Døden
Artekale 58
AIRAKA

11:00 | 14:00
Viernes 07
Gorka Urbizu
Berri Txarrak: LIBRE (binilo berria)
Goienkale 60
BERRI TXARRAK - ONLY IN DREAMS

11:00 | 14:00
Viernes 07
Jon Arretxe
Ez erran deus
Goienkale 96
EREIN

11:00 | 14:30
Viernes 07
Des-kontrol
Donostiako Piratak zuzenean
Artekale 59
MAUKA

11:00 | 14:00
Viernes 07
Ibon Martín
Onin eta altxorraren uhartea
Goienkale 65
TRAVEL BUG

11:00 | 13:00
Viernes 07
Dani Fano
MIGEL MARMOLEN HAMAIKA ETA BAT JAIOTZAK
Goienkale 81
ASTIBERRI

11:00 | 14:00
Viernes 07
Iñigo Aranbarri
Munduko tokirik ederrena
Barrenkale 44
SUSA LITERATURA

11:30 | 17:00
Viernes 07
Dekot
Demak
Goienkale 47
EGURRA TA KITTO / POTT PRODUKZIOAK / NOMADAK - DEKOT

12:00 | 14:00
Viernes 07
Aritza Bergara
Adur eta Izar Amalurra zaintzen
Artekale 73
ADARMENDI EKE

12:00 | 13:30
Viernes 07
Antton Kazabon
Kantu bat Alikarentzat
Artekale 10
IBAIZABAL

12:00 | 13:00
Viernes 07
Jon Basaguren
GAZTEZULO ABENDUKO ALEA (Harpidetzarekin IZAKI GARDENAK diskoa opari)
Goienkale 43
GAZTEZULO

12:00 | 14:00
Viernes 07
Katixa Agirre
Amek ez dute
Artekale 80
ELKAR

12:00 | 14:00
Viernes 07
Pako Aristi
Rosa itzuli da.
Goienkale 97
EREIN

12:00 | 14:30
Viernes 07
Ana jaka
Marimatrakak
Artekale 80
ELKAR LIBURUAK

12:00 | 13:30
Viernes 07
Patxi Zubizarreta
Korri, Kuru, korri!
Artekale 10
IBAIZABAL

12:00 | 14:00
Viernes 07
Idoia Barrondo eta Nuria Hache
Marijaia
Barrenkale 17
BIZKAIKO FORU ALDUNDIA

12:00 | 18:00
Viernes 07
Juan Carlos Etxegoien, "Xamar"
ETXERA BIDEAN
Barrenkale 53
PAMIELA

12:00 | 14:00
Viernes 07
Igor Anton eta Yon Suinaga
Miguel Madariaga, Ametsak errealitate bihurtuz.
Goienkale 30
ELKAR BANAKETA

12:00 | 14:00
Viernes 07
Garbiñe Ubeda
Sasieskola
Artekale 80
ELKAR

12:00 | 14:30
Viernes 07
Jasone Osoro
Eskularru beltzak
Artekale 80
ELKAR

12:00 | 18:00
Viernes 07
Kepa Larrea
XAVIER MINA (liburua)
Barrenkale 50
PAMIELA

12:00 | 13:30
Viernes 07
Aritza Bergara
"La venganza de los olvidados", "Isilpeko Sekretuak" eta "Amets itoak"
Artekale 75
ADARMENDI EKE

12:30 | 15:00
Viernes 07
Jaime Altuna Ramírez, Josu Ozaita Azpiroz
Itzalitako kalabazen berpiztea. Arimen Gau, Halloween eta Gau Beltzaren haur-ospakizunen ikerketa etnografikoa
Barrenkale 31
UDAKO EUSKAL UNIBERTSITATEA

12:30 | 14:00
Viernes 07
Elena Fernandez
Inpostorea/ la impostora
Artekale 76
ELENA FERNANDEZ-NOBELA BELTZA

13:00 | 18:30
Viernes 07
Agurtzane Estrada
SENTIMIENTOS DE CRISTAL
Goienkale 20
AGALIR ELKARTASUN EDIZIOAK

13:00 | 14:00
Viernes 07
Amaia Zuza
LOS REFLEJOS DE ALE
Goienkale 20
AGALIR ELKARTASUN EDIZIOAK

13:00 | 14:00
Viernes 07
Usue Arrieta eta Vicente Vazquez
GELDI 2011-2017. GOITIBEHERA JAITSIERAK
Artekale 66
-ZKO

13:00 | 14:00
Viernes 07
Thierry Biscary
Manez eta Kobreak
Artekale 43
KALAPITA PRODUKZIOAK

15:30 | 20:00
Viernes 07
Ertzak
ERTZAK
Goienkale 46
ERTZAK

16:00 | 20:00
Viernes 07
Liher
Tenplua erre cd
Goienkale 50
ZEA MAYS-LIHER

16:00 | 20:00
Viernes 07
Auritz taldea
Auritz laino eder hori
Goienkale 59
AURITZ, LAINO EDER HORI

16:00 | 18:00
Viernes 07
The Potes
Ametsak dira egi era bat bete aurretik
Artekale 59
MAUKA

16:00 | 19:00
Viernes 07
Ibon Martín
Onin eta basoko misterioa
Goienkale 66
TRAVEL BUG

16:00 | 20:00
Viernes 07
Nøgen
Liv Til Døden
Artekale 58
AIRAKA

16:00 | 18:00
Viernes 07
Anita Parker
Anita Parker !!
Artekale 59
MAUKA

16:00 | 20:00
Viernes 07
Ana jaka
Marimatrakak
Artekale 80
ELKAR LIBURUAK

16:00 | 18:30
Viernes 07
Iñaki Urdangarin Iraeta
CARTAS CON REMITE DE MUJER Y... SILENCIOS DE HOMBRE
Goienkale 20
AGALIR ELKARTASUN EDIZIOAK

16:00 | 20:00
Viernes 07
Olatz Salvador
Zintzilik
Artekale 58
AIRAKA

16:00 | 19:30
Viernes 07
Gorka Urbizu (Berri Txarrak)
Berri Txarrak: LIBRE (LP eta INFRASOINUAK
Goienkale 60
BERRI TXARRAK - ONLY IN DREAMS

16:30 | 19:30
Viernes 07
Aritza Bergara
"La venganza de los olvidados", "Isilpeko Sekretuak" eta "Amets itoak"
Artekale 75
ADARMENDI EKE

17:00 | 19:00
Viernes 07
Martin Abrisketa.
El país escondido.
Goienkale 30
ELKAR BANAKETA

17:00 | 20:00
Viernes 07
Auritz taldea
Auritz, Laino eder hori
Goienkale 59
AURITZ, LAINO EDER HORI

17:00 | 18:00
Viernes 07
Antton Kazabon
Bisera gorria
Goienkale 94
EREIN

17:00 | 19:30
Viernes 07
Aritza Bergara
Adur eta Izar Amalurra zaintzen
Artekale 73
ADARMENDI EKE

17:00 | 18:00
Viernes 07
Asier Amezaga
Inor ez delako profeta bere mendean.
Goienkale 96
EREIN

17:00 | 20:00
Viernes 07
Gotzon Barandiaran
Hitzen ahairea
Barrenkale 44
SUSA LITERATURA

17:00 | 18:30
Viernes 07
Katixa Agirre
Amek ez dute
Artekale 80
ELKAR

17:00 | 20:00
Viernes 07
Asisko Urmeneta
AztiHitzA liburua
Goienkale 12
ZENBAT GARA - ERROA ARGITALETXEA

17:00 | 19:00
Viernes 07
Lola López de Lacalle
Melocotones de viña
Goienkale 9
TXERTOA

17:00 | 19:30
Viernes 07
Fernando Palazuelos
Llamadme Zula
Goienkale 9
TXERTOA

17:00 | 19:00
Viernes 07
Goazen!
Miren Arrietan eta Iholdi Beristain (Landakogune kanpoko set berezian)
Artekale 49
ELKAR BANAKETA MUSIKA

17:30 | 20:00
Viernes 07
Jon Arretxe
Ez erran deus
Goienkale 96
EREIN

17:30 | 20:00
Viernes 07
Iñigo Aranbarri
Munduko tokirik ederrena
Barrenkale 44
SUSA LITERATURA

17:30 | 19:30
Viernes 07
Pako Aristi
Rosa itzuli da.
Goienkale 97
EREIN

17:30 | 20:00
Viernes 07
Toti Martínez de Lezea
Malkoak lur antzuan/Llanto en la tierra baldía
Goienkale 100
EREIN

18:00 | 19:00
Viernes 07
Usue Arrieta eta Vicente Vazquez
GELDI 2011-2017. GOITIBEHERA JAITSIERAK
Artekale 66
-ZKO

18:00 | 20:00
Viernes 07
McOnak
Gure Naufragioak
Artekale 59
MAUKA

18:00 | 20:00
Viernes 07
Des-kontrol
Donostiako Piratak zuzenean
Artekale 59
MAUKA

18:00 | 20:00
Viernes 07
Xabier Galtzarain
Zuloa
Artekale 80
ELKAR

18:30 | 20:00
Viernes 07
Erica Liquete
BADATOR SORGINA TXIRULINA
Goienkale 20
AGALIR ELKARTASUN EDIZIOAK

18:30 | 19:30
Viernes 07
Rolan Garces
Rolan Garces: Rolan & Loop abestiak
Goienkale 56
GOR MUSIKA

18:30 | 20:00
Viernes 07
Hibai etxeberria
Hibai musikaria
Artekale 52
GAZTELUPEKO HOTSAK

18:30 | 20:00
Viernes 07
Xabier Etxeberria
Berriro itzuliko balitz
Artekale 80
ELKAR

10:30 | 20:00
Sábado 08
Adrián Martín Ceregido
Novela El peso de la ira
Artekale 76
ADRIáN MARTíN CEREGIDO

10:30 | 14:00
Sábado 08
Gorka Urbizu (Berri Txarrak)
Berri Txarrak: LIBRE (binilo berria)
Goienkale 60
BERRI TXARRAK - ONLY IN DREAMS

10:30 | 14:00
Sábado 08
Iñaki Etxeleku
ZAD
Barrenkale 8
TXALAPARTA

10:30 | 11:30
Sábado 08
Iradi, Netsanet, Luna, Asier eta Kaiet
Baloreak
Goienkale 51
DEEPSODA

10:30 | 14:30
Sábado 08
Ertzak
ERTZAK
Goienkale 46
ERTZAK

10:30 | 14:00
Sábado 08
Asisko Urmeneta
AztiHitzA liburua
Goienkale 12
ZENBAT GARA - ERROA ARGITALETXEA

10:30 | 20:00
Sábado 08
Joseba Asiron, Martintxo Alzueta
Euskal Herriko historia ilustratua III
Barrenkale 8
TXALAPARTA

10:30 | 11:30
Sábado 08
Gotzon Barandiaran
Hitzen ahairea
Barrenkale 44
SUSA LITERATURA

10:30 | 20:00
Sábado 08
Agus Barandiaran
KORRONTZIren "BASQUE SELFIE" (CD-Liburua: Soinu banda+Gidoia)
Artekale 60
KORRONTZI

10:30 | 20:00
Sábado 08
Hesian
Hasiera
Artekale 48
HESIAN / BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

10:30 | 20:00
Sábado 08
Belatz
Gerezi garaia
Barrenkale 8
TXALAPARTA

10:30 | 20:00
Sábado 08
Txapelpunk
Zorionak nire partez niretzako
Artekale 44
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

10:30 | 13:00
Sábado 08
Liher
Tenplua erre cd
Goienkale 50
ZEA MAYS-LIHER

10:30 | 20:00
Sábado 08
Jose Mari Esparza
Apologia
Barrenkale 8
TXALAPARTA

10:30 | 20:00
Sábado 08
Aitor Agirrezabal, Aritz Intxusta
Altsasu. El caso Alsasua
Barrenkale 8
TXALAPARTA

10:30 | 20:00
Sábado 08
Egurra ta Kitto
Hamar Urte diska
Goienkale 47
EGURRA TA KITTO / POTT PRODUKZIOAK / NOMADAK - DEKOT

10:30 | 20:00
Sábado 08
Igor Meltxor
EUStelkeria. Corrupción en el Oasis Vasco
Artekale 28
KAZETARI KANAIA

11:00 | 19:00
Sábado 08
Maite Darceles
Bihotzean daramagun mundua
Barrenkale 48
ALBERDANIA

11:00 | 14:00
Sábado 08
Alaine Agirre
Kamisoi zuri zetazkoa
Goienkale 96
EREIN

11:00 | 14:30
Sábado 08
Nøgen
Liv Til Døden
Artekale 58
AIRAKA

11:00 | 19:00
Sábado 08
Anjel Lertxundi
Otto Pette. 25. urteurrenaren edizioa
Barrenkale 48
ALBERDANIA

11:00 | 13:00
Sábado 08
Aitzol Lasa
Zirkulu polarraren koadratura Finlandia-Euskal Herria. Hezkuntza-sistemen noosfera eta elkar-neurgarritasuna
Barrenkale 51
PAMIELA

11:00 | 13:00
Sábado 08
Dani Fano
MIGEL MARMOLEN HAMAIKA ETA BAT JAIOTZAK
Goienkale 81
ASTIBERRI

11:00 | 14:00
Sábado 08
Toti Martínez de Lezea
Malkoak lur antzuan/Llanto en la tierra baldía
Goienkale 100
EREIN

11:00 | 14:30
Sábado 08
McOnak
Gure Naufragioak
Artekale 59
MAUKA

11:00 | 14:00
Sábado 08
Jon Arretxe
Ez erran deus
Goienkale 96
EREIN

11:00 | 19:00
Sábado 08
Juan Kruz Igerabide
Grigor eta erlea
Barrenkale 47
ALBERDANIA

11:00 | 14:30
Sábado 08
Olatz Salvador
Zintzilik
Artekale 58
AIRAKA

11:00 | 14:00
Sábado 08
Ibon Martín
Onin eta altxorraren uhartea
Goienkale 65
TRAVEL BUG

11:00 | 14:30
Sábado 08
Anita Parker
Anita Parker !!
Artekale 59
MAUKA

11:30 | 14:00
Sábado 08
Ander Berrojalbiz
LA HIJA DE LOS HEREJES
Barrenkale 50
PAMIELA

11:30 | 14:00
Sábado 08
Iñigo Aranbarri
Munduko tokirik ederrena
Barrenkale 44
SUSA LITERATURA

11:30 | 13:00
Sábado 08
Uxue Alberdi, Eider Eibar
Poza
Artekale 80
ELKAR

11:30 | 14:00
Sábado 08
Harkaitz Cano
Fakirraren ahotsa
Barrenkale 44
SUSA LITERATURA

11:30 | 13:30
Sábado 08
Aritza Bergara
"La venganza de los olvidados", "Isilpeko Sekretuak" eta "Amets itoak"
Artekale 75
ADARMENDI EKE

11:30 | 19:00
Sábado 08
Adur
Maria Zugarramurdikoa eta sorginduak izan ziren emakumeak
Barrenkale 11
NABARRALDE

12:00 | 14:00
Sábado 08
Zea mays
20 urte cd
Goienkale 50
ZEA MAYS-LIHER

12:00 | 14:00
Sábado 08
Sonia González
Erreka haizea
Barrenkale 44
SUSA LITERATURA

12:00 | 14:00
Sábado 08
Juanjo Olasagarre
IA HEMEN (poesia liburua)
Barrenkale 55
PAMIELA

12:00 | 14:00
Sábado 08
Katixa Agirre
Amek ez dute
Artekale 80
ELKAR

12:00 | 14:00
Sábado 08
Fernando Palazuelos
Llamadme Zula
Goienkale 9
TXERTOA

12:00 | 14:00
Sábado 08
Imanol Bueno Bernaola
La puerta cerrada eta Gazte ahaztuak
Artekale 75
ADARMENDI EKE

12:00 | 13:00
Sábado 08
Antonio Molina
MUJER ANDALUZA NACIDA PARA SUFRIR
Goienkale 20
AGALIR ELKARTASUN EDIZIOAK

12:00 | 13:00
Sábado 08
Ana Urkiza
Olatuak zaintzen
Artekale 10
IBAIZABAL

12:00 | 14:00
Sábado 08
Aratxa Urretabizkaia
BIDEAN IKASIA eta LECCIONES DEL CAMINO (liburuak)
Barrenkale 55
PAMIELA

12:00 | 14:00
Sábado 08
Zigor Iturrieta
Txorieneko lau urtaroak
Goienkale 98
EREIN

12:00 | 14:00
Sábado 08
Gaizka Arostegi
Nerbioi Zinemako Sekretua
Artekale 80
ELKAR

12:24 | 12:25
Sábado 08
Marikita Tambourin
Olerki bilduma
Goienkale 29
ELKAR AZOKAK

12:30 | 14:00
Sábado 08
Gari
Beste denbora batean
Artekale 40
ELKAR MUSIKA

12:30 | 14:00
Sábado 08
Jose Antonio Azpiazu
Juegos y apuestas de Euskal Herria
Goienkale 9
TXERTOA

12:30 | 14:30
Sábado 08
Elena Fernandez
Inpostorea/ la impostora
Artekale 76
ELENA FERNANDEZ-NOBELA BELTZA

12:30 | 13:30
Sábado 08
Elixabete Garmendia Lasa
Carlos Garaikoetxea. Lider bat lehendakari
Artekale 34
BERRIA

13:00 | 14:00
Sábado 08
Xabier Amuriza
Neska bat leku inposiblean
Artekale 80
ELKAR

13:00 | 14:00
Sábado 08
Garazi Albizua
Izadia
Artekale 13
DENONARTEAN

13:00 | 17:00
Sábado 08
Hartz
Iraungitze datei
Goienkale 47
EGURRA TA KITTO / POTT PRODUKZIOAK / NOMADAK - DEKOT

13:00 | 14:00
Sábado 08
Thierry Biscary
Manez eta Kobreak
Artekale 43
KALAPITA PRODUKZIOAK

13:00 | 14:00
Sábado 08
Gotzon Barandiaran
Hitzen ahairea
Barrenkale 44
SUSA LITERATURA

13:00 | 14:00
Sábado 08
Mikel Eskauriaza
BAPORAK. EUSKAL ONTZIDIA INDIAKO OZEANOAN
Artekale 66
-ZKO

14:00 | 18:00
Sábado 08
Pauline eta Juliette
diskoa
Goienkale 23
AGORILA

15:00 | 20:00
Sábado 08
Asisko
Aztihitza
Artekale 65
GURE BERRIAK

15:30 | 20:00
Sábado 08
Agurtzane Estrada
CARTAS CON REMITE DE MUJER Y... SILENCIOS DE HOMBRE
Goienkale 20
AGALIR ELKARTASUN EDIZIOAK

16:00 | 20:00
Sábado 08
Nøgen
Liv Til Døden
Artekale 58
AIRAKA

16:00 | 20:00
Sábado 08
Iñaki Etxeleku
ZAD bizi dutenen ahotik
Goienkale 26
GATUZAIN

16:00 | 20:00
Sábado 08
Liher
Tenplua erre cd
Goienkale 50
ZEA MAYS-LIHER

16:00 | 20:00
Sábado 08
Iñaki Urdangarin Iraeta
CARTAS CON REMITE DE MUJER Y... SILENCIOS DE HOMBRE
Goienkale 20
AGALIR ELKARTASUN EDIZIOAK

16:00 | 19:00
Sábado 08
Ibon Martín
Onin eta basoko misterioa
Goienkale 65
TRAVEL BUG

16:00 | 20:00
Sábado 08
Huntza
Xilema
Artekale 59
MAUKA

16:00 | 18:00
Sábado 08
Asel Luzarraga
Bioklik
Artekale 80
ELKAR

16:00 | 20:00
Sábado 08
Gorka Urbizu (BERRI TXARRAK)
Berri Txarrak: Libre (binilo berria)
Goienkale 60
BERRI TXARRAK - ONLY IN DREAMS

16:00 | 20:00
Sábado 08
Olatz Salvador
Zintzilik
Artekale 58
AIRAKA

16:00 | 18:00
Sábado 08
Angel Illarramendi
Azkeneko diska
Artekale 63
AUSART DIGITALA

16:00 | 19:30
Sábado 08
McOnak
Gure Naufragioak
Artekale 59
MAUKA

16:00 | 18:00
Sábado 08
Santi Yaniz
PARAJES INOLVIDABLES Excursiones de Foto
Goienkale 69
SANTIAGO YANIZ

16:30 | 20:00
Sábado 08
Aritza Bergara
"La venganza de los olvidados", "Isilpeko Sekretuak" eta "Amets itoak"
Artekale 75
ADARMENDI EKE

16:30 | 18:00
Sábado 08
Xabi Solano , esnebeltza
Esnebeltza”Ni” diskoa
Goienkale 44
ESNE BELTZA

16:30 | 20:00
Sábado 08
Modus Operandi
Modus Operandi
Artekale 46
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

16:30 | 20:00
Sábado 08
Gatibu
Azken indioak, Gatibu
Goienkale 52
GATIBU

17:00 | 19:00
Sábado 08
Miguel Madariaga eta Yon Suinaga
Miguel Madariaga, Ametsak errealitate bihurtuz.
Goienkale 30
ELKAR BANAKETA

17:00 | 19:30
Sábado 08
Erabatera (Jurgi, Beñat, Mikel, Gaizka)
Antipodetan
Goienkale 51
ERABATERA

17:00 | 19:00
Sábado 08
Zigor Iturrieta
Txorieneko lau urtaroak
Goienkale 98
EREIN

17:00 | 19:00
Sábado 08
Katixa Agirre
Amek ez dute
Artekale 80
ELKAR

17:00 | 20:00
Sábado 08
Joanes Urkixo
Ekaitza urrun
Goienkale 96
EREIN

17:00 | 19:00
Sábado 08
Yoseba Peña
Hariak
Barrenkale 44
SUSA LITERATURA

17:00 | 19:00
Sábado 08
Martin Abrisketa.
El país escondido.
Goienkale 30
ELKAR BANAKETA

17:00 | 20:00
Sábado 08
Iñigo Aranbarri
Munduko tokirik ederrena
Barrenkale 44
SUSA LITERATURA

17:00 | 19:00
Sábado 08
Joseba Lozano
Larrutik ordaindua
Barrenkale 48
ALBERDANIA

17:00 | 20:00
Sábado 08
Gotzon Barandiaran
Hitzen ahairea
Barrenkale 44
SUSA LITERATURA

17:00 | 20:00
Sábado 08
Harkaitz Cano
Fakirraren ahotsa
Barrenkale 44
SUSA LITERATURA

17:00 | 20:00
Sábado 08
Sonia González
Erreka haizea
Barrenkale 44
SUSA LITERATURA

17:00 | 19:00
Sábado 08
Goazen!
Oihan Moreno eta Miren Arrietan (Landakogun kanpoko set berezian)
Artekale 49
ELKAR BANAKETA MUSIKA

17:30 | 20:00
Sábado 08
Jon Arretxe
Ez erran deus
Goienkale 96
EREIN

17:30 | 20:00
Sábado 08
Xabi San Sebastian
Zuhaitzak ez du beldurrik
Goienkale 22
BELARRI

17:30 | 20:00
Sábado 08
Alain Agirre
Sangre Seca
Goienkale 9
TXERTOA

17:30 | 19:30
Sábado 08
Idurre Eskisabel
Goseak janak
Barrenkale 44
SUSA LITERATURA

17:30 | 20:00
Sábado 08
Joana Ziganda - Iker Uribe
NI NEU GALTZETA
Goienkale 61

17:30 | 19:30
Sábado 08
Ana Jaka, Iosu Mitxelena
Marimatrakak
Artekale 80
ELKAR

17:30 | 20:00
Sábado 08
Toti Martínez de Lezea
Malkoak lur antzuan/Llanto en la tierra baldía
Goienkale 100
EREIN

18:00 | 19:00
Sábado 08
Mikel Eskauriaza
BAPORAK. EUSKAL ONTZIDIA INDIAKO OZEANOAN
Artekale 66
-ZKO

18:00 | 20:00
Sábado 08
Des-kontrol
Donostiako Piratak zuzenean
Artekale 59
MAUKA

18:00 | 20:00
Sábado 08
Josu Goikoetxea
Zer luzea negu hau
Artekale 80
ELKAR

18:00 | 20:00
Sábado 08
Zea mays
20 urte cd
Goienkale 50
ZEA MAYS-LIHER

18:00 | 19:00
Sábado 08
Gorka Leihotikan - Aitor Leihotikan- Patxi Leihotikan
LEIHOTIKAN: Non zaude?
Goienkale 56
GOR MUSIKA

18:30 | 20:00
Sábado 08
Elena Fernandez
Inpostorea/ la impostora
Artekale 76
ELENA FERNANDEZ-NOBELA BELTZA

18:30 | 20:00
Sábado 08
Alaine Agirre
Munstro Txikiak
Artekale 80
ELKAR

18:30 | 20:00
Sábado 08
Auritz taldea
Auritz laino eder hori
Goienkale 59
AURITZ, LAINO EDER HORI

19:00 | 20:00
Sábado 08
Dani Fano
MIGEL MARMOLEN HAMAIKA ETA BAT JAIOTZAK
Goienkale 81
ASTIBERRI

10:30 | 20:00
Domingo 09
Belatz
Gerezi garaia
Barrenkale 8
TXALAPARTA

10:30 | 13:00
Domingo 09
Liher
Tenplua erre cd
Goienkale 50
ZEA MAYS-LIHER

10:30 | 14:00
Domingo 09
Gorka Urbizu (BERRI TXARRAK)
Berri Txarrak-en diskografia
Goienkale 60
BERRI TXARRAK - ONLY IN DREAMS

10:30 | 20:00
Domingo 09
Jose Mari Esparza
Apologia
Barrenkale 8
TXALAPARTA

10:30 | 20:00
Domingo 09
Egurra ta Kitto
Hamar Urte diska
Goienkale 47
EGURRA TA KITTO / POTT PRODUKZIOAK / NOMADAK - DEKOT

10:30 | 20:00
Domingo 09
Igor Meltxor
EUStelkeria. Corrupción en el Oasis Vasco
Artekale 28
KAZETARI KANAIA

10:30 | 20:00
Domingo 09
Edorta Jimenez
Ostadarrak lurra ukitzen duen lekua
Barrenkale 8
TXALAPARTA

10:30 | 20:00
Domingo 09
Agus Barandiaran
KORRONTZIren "BASQUE SELFIE" (CD-Liburua: Soinu banda+Gidoia)
Artekale 60
KORRONTZI

10:30 | 15:00
Domingo 09
Asisko
Aztibitza
Artekale 65
GURE BERRIAK

10:30 | 20:00
Domingo 09
Modus Operandi
Modus Operandi
Artekale 46
BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

10:30 | 20:00
Domingo 09
Hesian
Hasiera
Artekale 48
HESIAN / BAGA-BIGA MUSIKA IDEIAK

11:00 | 14:30
Domingo 09
Des-kontrol
Donostiako Piratak zuzenean
Artekale 59
MAUKA

11:00 | 13:00
Domingo 09
Dani Fano
MIGEL MARMOLEN HAMAIKA ETA BAT JAIOTZAK
Goienkale 81
ASTIBERRI

11:00 | 14:30
Domingo 09
Olatz Salvador
Zintzilik
Artekale 58
AIRAKA

11:00 | 14:00
Domingo 09
Toti Martínez de Lezea
Malkoak lur antzuan/Llanto en la tierra baldía
Goienkale 100
EREIN

11:00 | 13:30
Domingo 09
Erabatera
Antipodetan
Goienkale 51
ERABATERA

11:00 | 14:00
Domingo 09
Jon Arretxe
Ez erran deus
Goienkale 96
EREIN

11:00 | 14:00
Domingo 09
Gatibu
Azken indioak
Goienkale 52
GATIBU

11:00 | 14:00
Domingo 09
Ibon Martín
Onin eta altxorraren uhartea
Goienkale 65
TRAVEL BUG

11:00 | 14:00
Domingo 09
Alaine Agirre
Kamisoi zuri zetazkoa
Goienkale 96
EREIN

11:00 | 13:00
Domingo 09
Zigor Iturrieta
Txorieneko lau urtaroak
Goienkale 96
EREIN

11:00 | 14:30
Domingo 09
Huntza
Xilema
Artekale 59
MAUKA

11:00 | 14:00
Domingo 09
Iñigo Aranbarri
Munduko tokirik ederrena
Barrenkale 44
SUSA LITERATURA

11:00 | 14:30
Domingo 09
Nøgen
Liv Til Døden
Artekale 58
AIRAKA

11:00 | 12:30
Domingo 09
Joanes Urkixo
Ekaitza urrun
Goienkale 96
EREIN

11:30 | 13:00
Domingo 09
Eneko Bidegain
LURRALDEA ETA HERRIA (liburua)
Barrenkale 54
PAMIELA

11:30 | 15:30
Domingo 09
Agurtzane Estrada
MARITXULY TXIMELETA
Goienkale 20
AGALIR ELKARTASUN EDIZIOAK

12:00 | 14:00
Domingo 09
Ane Labaka - Malen Amenabar
Ezpainetakoa
Goienkale 95
EREIN

12:00 | 14:00
Domingo 09
Uxue Alberdi
Poza
Artekale 80
ELKAR

12:00 | 20:00
Domingo 09
Adrián Martín Ceregido
Novela El peso de la ira
Artekale 76
ADRIáN MARTíN CEREGIDO

12:00 | 13:30
Domingo 09
Francisco Panera
Siete cuerdas.
Goienkale 30
ELKAR BANAKETA

12:00 | 20:00
Domingo 09
Auritz taldea
Auritz laino eder hori
Goienkale 59
AURITZ, LAINO EDER HORI

12:00 | 14:00
Domingo 09
Aritza Bergara
"La venganza de los olvidados", "Isilpeko Sekretuak" eta "Amets itoak"
Artekale 75
ADARMENDI EKE

12:00 | 14:00
Domingo 09
Jasone Osoro
Eskularru beltzak
Artekale 80
ELKAR

12:00 | 14:00
Domingo 09
Alaitz Leceaga.
El bosque sabe tu nombre.
Goienkale 30
ELKAR BANAKETA

12:30 | 11:00
Domingo 09
Ertzak
ERTZAK
Goienkale 46
ERTZAK

12:30 | 14:00
Domingo 09
Gotzon Hermosilla
Gaur galtzea tokatzen da
Artekale 80
ELKAR

12:30 | 14:00
Domingo 09
Txema García, Ramón Zallo
Miradas en torno al Procés
Goienkale 9
TXERTOA

12:30 | 14:30
Domingo 09
Elena Fernandez
Inpostorea/ la impostora
Artekale 76
ELENA FERNANDEZ-NOBELA BELTZA

13:00 | 14:00
Domingo 09
Xabi solano (esnebeltza)
Esnebeltza “ni” diskoa
Goienkale 44
ESNE BELTZA

13:00 | 14:00
Domingo 09
Thierry Biscary
Manez eta Kobreak
Artekale 43
KALAPITA PRODUKZIOAK

15:00 | 20:00
Domingo 09
Ertzak
ERTZAK
Goienkale 46
ERTZAK

15:30 | 18:30
Domingo 09
Ibon Martín
La jaula de sal
Goienkale 65
TRAVEL BUG

16:00 | 19:30
Domingo 09
Iñaki Urdangarin Iraeta
CARTAS CON REMITE DE MUJER Y... SILENCIOS DE HOMBRE
Goienkale 20
AGALIR ELKARTASUN EDIZIOAK

16:00 | 18:00
Domingo 09
Anita Parker
Anita Parker !!
Artekale 59
MAUKA

16:00 | 20:00
Domingo 09
Aritza Bergara
"La venganza de los olvidados", "Isilpeko Sekretuak" eta "Amets itoak"
Artekale 75
ADARMENDI EKE

16:00 | 18:00
Domingo 09
Olatz Salvador
Zintzilik
Artekale 58
AIRAKA

16:00 | 20:00
Domingo 09
Liher
Tenplua erre cd
Goienkale 50
ZEA MAYS-LIHER

16:00 | 18:00
Domingo 09
McOnak
Gure Naufragioak
Artekale 59
MAUKA

16:00 | 17:00
Domingo 09
Xabi Solano (Esnebeltza)
Esnebeltza “ni” diskoa
Goienkale 44
ESNE BELTZA

16:00 | 20:00
Domingo 09
Nøgen
Liv Til Døden
Artekale 58
AIRAKA

16:30 | 20:00
Domingo 09
Gatibu
Azken indioak
Goienkale 52
GATIBU

16:30 | 20:00
Domingo 09
Erabatera
Antipodetan
Goienkale 51
ERABATERA

17:00 | 20:00
Domingo 09
Gotzon Barandiaran
Hitzen ahairea
Barrenkale 44
SUSA LITERATURA

17:00 | 20:00
Domingo 09
Asisko Urmeneta
AztiHitzA liburua
Goienkale 12
ZENBAT GARA - ERROA ARGITALETXEA

17:30 | 19:30
Domingo 09
Alaine Agirre
Kamisoi zuri zetazkoa
Goienkale 96
EREIN

17:30 | 19:30
Domingo 09
Zigor Iturrieta
Txorieneko lau urtaroak
Goienkale 96
EREIN

17:30 | 20:00
Domingo 09
Joana Ziganda - Iker Uribe
NI NEU GALTZETA
Goienkale 61

17:30 | 20:00
Domingo 09
Iñigo Aranbarri
Munduko tokirik ederrena
Barrenkale 44
SUSA LITERATURA

17:30 | 20:00
Domingo 09
Jon Arretxe
Ez erran deus
Goienkale 96
EREIN

18:00 | 20:00
Domingo 09
The Potes
Ametsak dira egi era bat bete aurretik
Artekale 59
MAUKA

18:00 | 20:00
Domingo 09
Huntza
Xilema
Artekale 59
MAUKA

18:30 | 20:00
Domingo 09
Noelia Lorenzo Pino eta Alicia Cebrian
Ane eta Moon ilargira bidaia,/ Ane, Moon eta burbuilak
Goienkale 95
EREIN